آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام(2022)

اصول بازاریابی دیجیتال
30%
تخفیف
0
630,000 تومان
مینی دوره طراحی بیزنس پلن
30%
تخفیف
1
140,000 تومان
اصول بازاریابی دیجیتال
30%
تخفیف
1
126,000 تومان
آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

فهرست مطالب

دیلیت اکانت اینستاگرام

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در جهان است. کاربران بسیار زیادی در این شبکه فعالیت می کنند.

برخی افراد برای اشتراک روزمرگی هایشان و برخی برای توسعه کسب و گار خود از این پلتفرم استفاده می کنند.

ساخت حساب کاربری در این شبکه بسیار آسان است. کافی است با توجه به سیستم عامل گوشی خود، نسخه مناسب نرم افزار اینستاگرام دا دانلود و نصب کنید.

در گام بعد از طریق شماره موبایل، اکانت فیسبوک یا ایمیل می توانید حساب کاربری خودرا ایجاد نمایید.

فراموش نکنید که باید آیدی و رمز ورود خود را به یاد داشته باشید تا پس از خروج مجددا بتوانید به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشد.

علیرغم محبوبیت و جذابیت بالای پلتفرم اینستگرام، دلایل مختلفی وجود دارد که سبب می شود کاربران تمایل به دیلیت اکانت داشته باشند.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام می تواند برای این دسته از کاربران مفید باشد.

برای دیدن صفحه ی آموزش سئو رایگان کلیک کنید.

مهمترین نکات قبل از آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

وقتی حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد می کنید برای جذب مخاطب باید از روش انتشار پست، استوری یا موارد مشابه استفاده کنید.

اما اگر حساب کاربری خود را برای همیشه پاک کنید هرگز نمی توانید با ورود مجدد به این پلتفرم به پست های قدیمی دسترسی داشته باشید.

یکی دیگر از مواردی که قبل از آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام اهمیت دارد، در مورد فالوورهای شما است.

اگر با زحمت وتلاش توانسته اید تعدادی از کاربران اینستاگرام را جذب کنید، با حذف دائمی حساب کاربری خود نمی توانید مجددا به این کاربران دسترسی داشته باشید.

در ادامه آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام باید به این نکته اشاره کنیم که با حذف دائمی اکانت اینستاگرام نه شما نه هیچ فرد دیگری نمی تواند از نام کاربری قدیمی شما برای ایجاد حساب جدید استفاده کند.

اگر به فکر حذف حساب کاربری خود در اینستاگرام هستید قبل از هرکاری همه جوانب را بسنجید. مطمئن شوید هیچ اطلاعات خاصی در اکانت خود ندارد.

اگر اطلاعات یا آدرس خاصی در صفحه اینستاگرام خود دارد، آن را در جایی امن یادداشت کنید. زیرا پس از حذف دائمی اکانت در اینستا هیچ راهی برای بازیابی یا دسترسی مجدد به اطلاعات آن صفحه وجود ندارد.

 

آموزش اینستاگرام مارکتینگ

 

مراحل اصلی حذف اکانت اینستاگرام با استفاده از مرورگر

اگر تاکنون حذف دائمی حساب کاربری اینستاگرام را انجام نداده اید، محتویات آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام برای شما بسیار مفید خواهد بود.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

کافی است مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید. در پایان این مراحل، حساب کاربری شما برای همیشه از اینستاگرام پاک خواهد شد.

  • گام اول

اولین مرحله حفظ حساب کاری اینستاگرام وارد شدن به سایت اصلی برای انجام این عمل است. اگر نمی دانید از چه طریقی باید وارد چنین سایتی شوید، نگران نباشید.

ما در بخش آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام تمام مراحل را به شما آموزش می دهیم. لینکی در ادامه این مطلب قرار می دهیم تا شما بتوانید زمانی که تصمیم قطعی برای حذف اکانت خود گرفتید بر روی این لینک کلیک کرده و ادامه مسیررا انجام دهید.

  • گام دوم

اصلی ترین نکته که باید در بخش آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام باید اشاره کنیم این است که باید علاوه بر آیدی، رمز ورود به حساب کاربری را در اختیار داشته باشید.

زیرا اینستاگرام هرگز به شما اجازه نمی دهد که صفحه ای را تنها از طریق آیدی و بدون رمز عبور حذف کنید. اگر حساب کاربری متعلق به شما است و رمز عبور آن را فراموش کرده اید، باید قبل از دیلیت اکانت رمز خود را بازیابی کنید.

اگر رمز خود را فراموش نکرده اید ادامه کار برای شما بسیار آسان است. کافی است از طریق صفحه ورود ایسنتاگرام آیدی و رمز خود را وارد کرده و بر روی عبارت ورود یا Log in کلیک کنید.

پس از فعال شدن حساب کاربری شما به صورت خودکار وارد صفحه حذف اکانت می شوید. در ادامه مسیر آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام باید بگوییم اگر بر روی گوشی یا کامپیوتر حساب کاربری اینستاگرامتان فعال است، برای دیلیت اکانت نیاز نیست که مجددا آیدی و رمز عبور را وارد کنید.

  • گام سوم

پس از انجام تمام مراحل فوق، صفحه ای با نام Delete your account برای شما باز می شود. یکی از راهکارهای اینستاگرام این است که تا آخرین ثانیه تلاش می کند که مانع از حذف اکانت کابران شود.

بنابراین از شما سوال می پرسد که به چه دلیل می خواهید حساب کاربری خود در اینستاگرام را دیلیت کنید؟ اگر جواب قانع کننده ای برای حذف اکانت ندارید اشکالی ندارد.

ما در بخش آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام به شما می گوییم که عبارت something else را از کادر روبروی سوال انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه مجددا اینستاگرام از شما می خواهد که رمز عبور خود را وارد کنید. هنگامی که رمزعبور خود را وارد کردید باید بر روی دکمه قزمز رنگ پایین صفحه کلیک کنید.

روی این دکمه عبارت Permanently delete my account نوشته شده که به معنی حذف دائمی حساب کاربری شما در اینستاگرام است.

  • گام چهارم

اگر بر روی دکمه قرمز رنگ پایین صفحه کلیک کنید، اینستاگرام دوباره از شما می پرسد که آیا از حذف دائمی اکانت خود مطمئن هستید؟ اگر پاسخ شما بله است و می خواهید اکانت خود را برای همیشه حذف کنید باید گزینه ok را انتخاب کنید.

در پایان این مراحل، پیغامی در صفحه مشاهده می کنید که به شما می گوید حساب کاربری برای همیشه حذف شده و هرگز نمی توانید مجددا به آن دسترسی داشته باشید.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام با ساتفاده از اپلیکیشن موبایل

وارد نرم افزار اینستاگرام شده و حساب خود را فعال کنید. سپس، بر روی عکس خود در گوشه سمت راست صفحه ضربه بزنید.

شما به صفحه ای هدایت می شوید که به ویرایش پروفایل اختصاص دارد. در گوشه سمت راست و بالای صفحه یک گزینه سه خطی وجود دارد. روی آن ضربه زده و بخش تنظیمات یا setting را انتخاب کنید.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

 

در این قسمت باید عبارت Managing Your Account را انتخاب کنید. چند گزینه برای انتخاب وجود دارد برای حذف حساب کاربری باید روی گزینه Delete your account ضربه بزنید.

در این  مرحله گزینه How do I delete my account را انتخاب کنید. از این طریق شما به صفحه اصلی حذف حساب کاربری منتقل خواهید شد. بقیه مراحل را مشابه با مراحل چهار گانه آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام که در بالا اشاره کردیم انجام دهید.

 

نتیجه گیری

اگر دوست دارید برای همیشه فعالیت خود در اینستاگرام را متوقف کنید باید از روش حذف دائمی حساب کاربری استفاده کنید.

این کار را می توانید از طریق مرورگر یا اپلیکیشن و با استفاده از موبایل و کامپیوتر انجام دهید. برای حذف اکانت اینستاگرام باید به آیدی و رمز عبور خود دسترسی داشته باشید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید آن را بازیابی کرده و پس از ان همانطور که در بخش آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام اشاره کردیم مراحل را گام به گام انجام دهید.

فراموش نکنید که پس از دیلیت اکانت به فالوورها، پست ها و اطلاعات حساب کاربری دسترسی نخواهید داشت. بنابراین، اگر اطلاعات، تصاویر و فیلم های مهمی در گالری اینستاگرام خود دارید حتما آنها را در جایی مطمئن کپی کنید.

 

چگونه در اینستاگرام تولید محتوا کنیم؟

 

آموزش اینستاگرام مارکتینگ
30%
تخفیف

آموزش تبلیغ نویسی دوره از صفر تا استادی | فرصت

بدون امتیاز 0 رای
343,000 تومان
116
343,000 تومان
30%
تخفیف

دوره آموزش تبلیغات گوگل ادز (google ads)

بدون امتیاز 0 رای
483,000 تومان
31
483,000 تومان
30%
تخفیف

دوره آموزش تحقیقات بازار (۲۰۲۲)

بدون امتیاز 0 رای
203,000 تومان
4
203,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان سئو

۱۰ الی ۲۰ دقیقه مشاوره ٰرایگان برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل