بلاگ

مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ و کار ها2022

اصول بازاریابی دیجیتال
30%
تخفیف
0
630,000 تومان
مینی دوره طراحی بیزنس پلن
100%
تخفیف
22
200000 – رایگان!
اصول بازاریابی دیجیتال
100%
تخفیف
مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌وکارها

فهرست مطالب

مزیت های گوگل ادورز

مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ و کار هاچیست؟ کلیدی‌ترین بستر برای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال، گوگل ادورز است.

استفاده از این بستر امکان تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی ارزان‌قیمت را فراهم می‌کند؛ زیرا تا زمانی که کاربران بر روی تبلیغات کلیک نکنند وارد سایت اصلی شما نشوند، فرایند تبلیغات در این پلتفرم برای شما هزینه نخواهد داشت.

عمده‌ترین مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ وکار ها این است که این پلتفرم به شما کمک می‌کند که بتوانید برند یا محصول خود را به‌راحتی نمایش دهید.

پیامد اصلی این مزیت، افزایش نرخ بازدید است؛ و در نهایت به هدف اصلی خود یعنی ارتقای رتبه سایت در گوگل یا افزایش فروش دست خواهد یافت.

دسترسی به مخاطب هدف بسیار ساده‌تر خواهد بود. ما در این مقاله، مزایای اصلی استفاده از پلتفرم گوگل ادورز در تبلیغات و رشد کسب‌ و کار ها را بیان می‌کنیم.

مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ و کار ها

 

مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ و کار ها برای استفاده در تبلیغات

  • پیگیری بسیار آسان کمپین‌ها با گوگل ادز

همان‌طور که اشاره کردیم اصلی‌ترین مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ وکار ها، امکان تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی است؛ اما زمانی می‌توان تشکیل کمپین را مزیت به‌حساب آورد که بتوان رفتار مخاطب و میزان موفقیت تجاری را ارزیابی کرد؛ به عبارت دیگر، اگر شما راهی برای ارزیابی عملکرد کمپین و بررسی رفتار مخاطب و در نهایت ارائه گزارش نداشته باشید، راه‌اندازی کمپین نمی‌تواند در موفقیت تجارت شما موثر باشد.

اولین مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ وکار ها، تهیه گزارش‌های دائمی درباره عملکرد کمپین و رفتار مخاطب است. با این بستر متوجه می‌شوید که مخاطب بر روی کدام‌یک از تبلیغات شما کلیک کرده یا اینکه برای مطالعه یا مشاهده هر پست یا صفحه سایت شما چه میزان زمان صرف کرده است.

بازبینی نتایج به دست آمده از این پلتفرم به شما کمک می‌کند که رفتار مخاطب را به‌درستی تحلیل کنید. بعلاوه می‌توانید عملکردی موفق در بهینه‌سازی نرخ بادید یا نرخ تبدیل داشته باشد.

دیگر محتوا های تبلیغات آنلاین را ببیند

 

دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان

  • دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان

روش‌ها و پلتفرم‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها به‌منظور معرفی محصولات و خدمات و ارتباط با مخاطب استفاده کرد.

قطعاً، در تجارت مدرن و بازاریابی آنلاین، بستری مناسب است که دسترسی به طیف گسترده‌ای از مخاطب را در زمان محدود فراهم کند.

دومین مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ وکار ها این است که امکان دسترسی به بیش از 90 درصد از کاربران فعال در موتور جستجو را برای شما ایجاد می‌کند.

قطعاً، تمام افراد مخاطب هدف شما نیستند؛ اما این حجم از مخاطب علاوه بر افزایش شانس شناسایی مخاطب هدف و تبدیل آن به مشتری دائمی، این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که قیف فروش را به‌درستی اجرا کنید.

  • انعطاف‌پذیری بسیار بالا در بازاریابی

مطمئنا در جهان امروز، هیچ فرایندی به اندازه استفاده از بازاریابی آنلاین در موفقیت تجاری اهمیت ندارد. دسترسی به نرخ تبدیل و نرخ بازدید بالا نیازمند کنترل همه‌جانبه بر تبلیغات است.

سومین مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ وکار ها این است که به شما اجازه داده می‌شود دستگاه‌های نشان‌دهنده تبلیغات، قالب تبلیغات و محدوده زمانی اجرای کمپین را شخصی‌سازی کنید؛ بنابراین، کنترل همه‌جانبه بر تمام مراحل تبلیغات دارید.

عملکرد سریع‌تر گوگل ادورز در مقایسه با اصول سئو

  • عملکرد سریع‌تر گوگل ادورز در مقایسه با اصول سئو

به‌خوبی می‌دانید در تولید محتوا و تبلیغات متنی ویدیویی زمانی موفق می‌شوید که محتوا را با توجه به دستورالعمل‌ها و استانداردهای گوگل بهینه‌سازی کنید.

رعایت اصول سئو اصلی‌ترین مسیر در بهینه‌سازی محتوای سایت است برای اجرای اصول سئو می‌توان از تکنیک‌های مختلف استفاده کرد؛ اما اجرا و موفقیت چنین تکنیک‌هایی به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد.

برای دیدن صفحه ی آموزش رایگان سئو کلیک کنید.

زمان در فرش و تبلیغات اهمیت ویژه دارد. به عبارت ساده، زمان ما برای فروش اغلب محصولات محدود و فصلی است.

اگر بخواهیم مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ وکار ها در حوزه فروش بیان کنیم، باید به این نکته اشاره کنیم که در مدت‌زمانی محدود و کوتاه برند و خدمات شما را به مشتری و بازار هدف معرفی می‌کند.

 

انتخاب محدوده زمانی برای کمپین‌های تبلیغاتی

  • انتخاب محدوده زمانی برای کمپین‌های تبلیغاتی

تبلیغات زمانی موثر و موفق است که در زمان و مکان مناسب ارائه شود. برای مثال، اگر در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنید، نزدیک به ایام تعطیل مانند سال نو، تعطیلات زمستانی و تعطیلات تابستانی، خدمات خود مانند اماکن اقامتی، تورهای گردشگری، تخفیف‌ها و غیره ر معرفی کنید، تاثیر بیشتری بر مخاطب می‌گذارید.

با استفاده از تبلیغات سنتی و بیلبوردها شما از چنین شانس و فرصتی محروم هستید. بعلاوه، اگر بتوانید در فرصت مناسب از بیلبوردها در بخش‌های مختلف شهر استفاده کنید، احتمال اینکه مخاطب به خدمات شما علاقه‌مند شود، کم است.

در این شرایط مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌ وکار ها، تعیین محدوده زمانی مناسب برای فعالیت کمپین‌های تبلیغاتی است؛ بنابراین، فرصت کافی دارید که محتوای مناسب را تولید کنید.

  • دسترسی به ابزارهای مناسب

یکی از اصلی‌ترین مزیت گوگل ادورز برای رشد کسب‌وکار این است که با Google AdWords می‌توانید تصمیم‌گیری‌های دقیق‌تری در مورد انتخاب کلیدواژه و انتخاب بستر مناسب انتشار تبلیغات داشته باشید. دو ابزار مهمی که این پلتفرم در اختیار شما قرار می‌دهد Keyword Planner و AdWords Express است.

علاوه بر تعیین کلمه کلیدی مناسب، مدیریت کمپین با این دو گزینه راحت‌تر خواهد بود. ابزار مهم دیگری که در این پلتفرم در اختیار دارید محدودسازی IP است.

اگر علاقه‌مند هستید که مشاهده تبلیغات شما تنها برای تعداد محدودی از کاربران فعال در موتورهای جستجو فراهم باشد می‌توانید از طریق زبان و لوکیشن دسترسی را محدود کنید.

 

نتیجه‌گیری

نتیجه گیری

در جهان امروز، تبلیغات به بازاریابی دیجیتال وابسته است. رقابت در این حوزه بسیار سخت‌تر شده و موفقیت تنها با تکیه‌بر چند تکنیک ساده امکان‌پذیر نیست.

زمانی می‌توانید در تبلیغات آنلاین عملکرد مناسب از خود نشان دهید که ذهن مخاطب را درگیر کنید. موتور جستجو، مهم‌ترین ابزاری است که می‌تواند ارتباط دائمی بین شما و بازار هدف فراهم کند. گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است؛ بنابراین، بهتر است از قابلیت‌های این بستر در ارائه تبلیغات استفاده کنید.

گوگل ادز مهم‌ترین پلتفرمی است که گوگل برای تبلیغات پربازده به مخاطبان عرضه کرده است. تبلیغات در این پلتفرم کاملا رایگان بوده و تنها بر اصول سئو متکی نیست.

مزیت گوگل ادوردز برای رشد کسب‌ وکار ها، تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی پربازده است. مدیریت و کنترل کمپین در گوگل ادز بسیار ساده است.

علاوه بر عمومی‌سازی نمایش تبلیغات در این پلتفرم، می‌توانید از طریق محدودسازی IP به زبان یا منطقه جغرافیای خاص، دسترسی کاربران به تبلیغات خود را محدود کنید.

مزیت دیگری که با این پلتفرم در اختیار دارید، توانایی ارزیابی دقیق رفتار مشتری و مخاطب است. با این قابلیت می‌توانید مدیریت سایت، تولید محتوا و هدایت کمپین تبلیغاتی را با دقت بیشتر انجام دهید.

منبع : cutt.ly clck

30%
تخفیف

آموزش تبلیغ نویسی دوره از صفر تا استادی | فرصت

بدون امتیاز 0 رای
343,000 تومان
118
343,000 تومان
30%
تخفیف

دوره آموزش تبلیغات گوگل ادز (google ads)

بدون امتیاز 0 رای
483,000 تومان
31
483,000 تومان
30%
تخفیف

دوره آموزش تحقیقات بازار (۲۰۲۲)

بدون امتیاز 0 رای
203,000 تومان
4
203,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان سئو

۱۰ الی ۲۰ دقیقه مشاوره ٰرایگان برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل